Oferta

Przeładunki morskie, magazynowanie i konfekcjonowanie

Nasza firma od lat zajmuje się przeładunkami w porcie (statek-barka/statek-nabrzeże) oraz konfekcjonowaniem towarów. Jesteśmy wiodącym usługodawcą na rynku konfekcjonowania nawozów sztucznych i pasz. Zajmujemy się frachtowaniem statków pod określone ładunki: ładunki ciężkie i ponadgabarytowe, ładunki masowe sypkie (węgiel, nawozy, ruda etc.), wyroby hutnicze czy ładunki drobnicowe. Oferujemy organizację przeładunków, składowania w portach polskich i innych portach europejskich, w tym śródlądowych portach niemieckich.

Transport lądowy

Organizujemy transport krajowy i międzynarodowy na terenie całej Europy jak również spedycję ładunków pełno tonażowych i drobnicowych. Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi, wymagającymi firmami. W oparciu o bardzo dobre, wielokrotnie sprawdzone oraz godne zaufania kontakty jesteśmy w stanie zorganizować transport dla Państwa produktów z, lub do, praktycznie każdego miejsca w Europie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby transport odbywał się możliwie efektywnie.

Transport śródlądowy

W zakresie transportu śródlądowego oferujemy profesjonalną obsługę wykwalifikowanej kadry zajmującej się organizacją transportu towarów siecią europejskich rzek i kanałów. Strategiczne położenie na terenie portu szczecińskiego umożliwia nam nadzór transportów europejskich zarówno masowych jak kontenerowych. Firma z powodzeniem realizuje przewozy po szlakach śródlądowych Europy takich jak rzeki polskie, a także rzeki i kanały Zachodniej Europy. Specjalizujemy się w przewozach ładunków obejmujących towary masowe, takie jak węgiel, nawozy, surówki żeliwne itp. Innymi obsługiwanymi przez nas ładunkami są ładunki ponadgabarytowe, których transport drogowy nastręczać mógłby duże trudności oraz powodować wysokie koszty.

O firmie

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów. Realizacja powierzanych nam zadań rozpoczyna się w chwili otrzymania od Klienta zlecenia spedycyjnego, obejmuje podjęcie ładunku u dostawcy, magazynowanie i konfekcjonowanie towaru oraz bezpieczne dostarczenie go do odbiorcy. Gwarantujemy fachowe doradztwo w kwestiach wyboru opcji transportu czy ustalenia możliwości jego składowania. Logistyka i transport są naszą pasją, zatem proponujemy Państwu profesjonalne wsparcie zarówno przy podejmowaniu ważnych wyborów i decyzji, jak również w projektowaniu konkretnych rozwiązań. Jesteśmy zorientowani na Klienta, indywidualnie podchodząc do współpracy z każdą firmą.

Kadra

Największym atutem firmy jest doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra. Nasi Spedytorzy, dyspozytorzy i brokerzy legitymują się najwyższymi licencjami oraz obsługują klientów z pełnym profesjonalizmem w wielu językach. Zespół naszych pracowników oczekuje Państwa zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 17.00, za wyjątkiem sobót, niedziel i dni wolnych od pracy.

Współpraca

Transport śródlądowy

Jako spedytor wielu liczących się koncernów międzynarodowych stale współpracujemy z prywatnymi właścicielami barek jak i konsorcjami zrzeszającymi przewoźników barkowych. Zapewniamy im stałą pracę wolumen towarów, jak i często pomoc przy organizacji niezbędnych zezwoleń dla wykonania zadań transportowych na zagranicznych szlakach wodnych.

Transport Samochodowy

Jako spółka z silnie rozwiniętym działem spedycji samochodowej mamy szeroką bazę stałych przewoźników. Oferujemy naszym kontrahentom umowy o stałej współpracy, pakiety lojalnościowe oraz wiele wysyłek z portu Szczecińskiego. Nasza firma stara się aktywnie wspierać działalność transportową współpracujących z nami przedsiębiorstw. Chętnie podejmujemy również współpracę z przewoźnikami posiadającymi we flocie naczepy typu MEGA Trailer.

Sekretariat

biuro@locus24.pl

Dział spedycji i transportu

+48 725881668

+48 725881669

logistyka@locus24.pl

transport@locus24.pl

Księgowość

ks@locus24.pl

Szczecin

Locus Sp zo.o.

ul. Szosa Stargardzka 38-40

70-893 Szczecin

REGON 145887261

NIP 7010326304